Levitra Orijinal


 • Generic Strattera
 • Levitra 20 mg, erektil disfonksiyonu tedavi etmek için kullanılan Jenerik Levitra Nedir benzer bir oral ilaçtır. Cinsel uyarım, nitrik oksidin penisin kavernöz cisimciklerinin sinir uçlarından üretilmesine ve serbest kalmasına neden olur ve böylece enzim guanilat siklazı aktive eder. Guanilate siklaz, siklik guanosin monofosfat (cGMP) üretiminden sorumludur. CGMP, penise kan taşıyan kan damarlarının genişlemesine ve gevşemesine neden olur. Levitra, fosfodiesteraz-5 enziminin cGMP'yi yok etmesini önler ve böylece penise kan akışını desteklemeye yardımcı olur.

  Privacy

  Levitra Orijinal 20mg

  Ürün DOZAJ MİKTARI Başına Fiyat Sipariş
  Levitra Orijinal20mg12 Haplar00
  Levitra Orijinal20mg20 Haplar + 4 Bonus00
  Levitra Orijinal20mg30 Haplar + 6 Bonus00
  Levitra Orijinal20mg40 Haplar + 8 Bonus00
  Levitra Orijinal20mg48 Haplar + 12 Bonus00
  Levitra Orijinal20mg80 Haplar + 12 Bonus00

  Başa dönüş

  Dozaj ve yön
  Önerilen Levitra Yorum dozu, cinsel ilişkiden bir saat önce alınan günde 10 mg'dır. Hiçbir yan etki görülmezse dozaj 20 mg'a kadar artırılabilir. Yan etkileri durumunda, doz günde 5 mg'a düşürülür. Bir gün Levitra'nın birden fazla sekmesini kullanmayın.

  Önlemler
  Levitra, kardiyovasküler hastalığı olan kişiler üzerinde çalışılmamıştır, bu nedenle bir inme veya kalp yetmezliği olan hastalarda veya özellikle son altı ay içinde kalp krizi veya kalp krizi geçiren hastalarda Levitra'dan kaçınmak tercih edilir. Levitra'yı almadan önce, böbrek veya karaciğer problemleriniz varsa, bir kanama bozukluğu, mide ülseri veya retinitis pigmentosa gibi kalıtsal bir retina bozukluğu, bu ilaca veya diğer ilaçlara alerjik reaksiyon, penisin açılışı gibi deformasyonu varsa doktorunuza bilgi veriniz. kavernöz fibroz (Peyronie hastalığı) yanı sıra, priapizm (orak hücreli anemi, multipl miyelom, lösemi veya lösemi) gelişimine katkıda bulunan hastalıklarda.

  Kontrendikasyonlar
  Levitra, bileşenlerine aşırı duyarlılığı olanlarda, organik nitratla tedavi edilenlerde, 16 yaşın altındaki hastalarda veya indinavir ve ritonavir gibi HIV proteaz inhibitörleri alan hastalarda kontrendikedir.

  Olası yan etkisi
  Levitra genellikle iyi tolere edilir ve ortaya çıkarsa yan etkiler geçicidir. En sık görülen yan etkiler şunlardır: baş ağrısı, kızarma (kişinin hiperemi); sık; baş dönmesi, ishal fenomeni, mide bulantısı, burun tıkanıklığı. Daha nadir ve nadir görülen yan etkiler cilt, hipertansiyon, sırt ağrısı, sulu gözler, hipotansiyon, miyalji, priapizm ışığındadır.

  İlaç etkileşimi
  Levitra metabolizması eritromisin, ketokonazol (Nizoral), itrakonazol (Sporanox), indinavir (Crixivan) ve ritonavir (Norvir) tarafından inhibe edilir. Levitra ritonavir ve indinavir konsantrasyonunu azaltır. Nitratlarla tedavi edilen hastalarda Levitra, kalp hızını artırarak ve tansiyonu düşürerek göğüs ağrısını şiddetlendirebilir. Levitra, alfa bloke edici ilaçların (terazosin veya Hytrin) kan basıncını düşürücü etkilerini abartır. Organik nitratlarla tedavi edilen hastalarda Levitra asla uygulanmamalıdır.

  Cevapsız doz
  Levitra gerektiğinde alınır, ancak günde bir kereden fazla olmamakla birlikte, kaçırılan dozun söz konusu olmadığı düşünülür.

  aşırı doz
  Doz aşımı belirtileri sırt ağrısı, çene, kol, körlük, bulanık görme, göğüs ağrısı veya rahatsızlık, azalmış görme, bulanık görme içerir.

  Depolama
  Çocuklardan, evcil hayvanlardan, nemden ve güneş ışığından uzakta oda sıcaklığında 15-30 C (59-86 F) arasında saklayın.

  Jenerik form lütfen Jenerik Levitra'ya bakınız.


  Blog Kategorileri
  Blog Sayfaları