Kamagra Oral Jelly


 • Generic Strattera
 • Kamagra Hap gibi, Sildenafil Kamagra Oral Jelly ana bileşenidir. Sildenafil cinsel uyarılmaya verilen yanıtı etkiler. Bu, nitrik oksit kullanarak, normal olarak, cinsel uyarıya yanıt olarak serbest bırakılan bir kimyasal düz kas gevşemesi artırma yoluyla etki eder. Bu düz kas gevşemesine yol sağlar bir ereksiyona yol açar penis, bazı alanlara artan kan akışı. Sildenafil erektil erkeklerde disfonksiyon (iktidarsızlık) ve pulmoner arteriyel hipertansiyon tedavisi için uygulanır. Sildenafil aynı zamanda, yukarıda belirtilen diğer amaçlar için de kullanılabilir.

  Privacy

  Kamagra Oral Jelly 100mg

  Ürün DOZAJ MİKTARI Başına Fiyat Sipariş
  Kamagra Oral Jelly100mg16 Haplar + 4 Bonus00
  Kamagra Oral Jelly100mg22 Haplar + 8 Bonus00
  Kamagra Oral Jelly100mg48 Haplar + 12 Bonus00
  Kamagra Oral Jelly100mg70 Haplar + 20 Bonus00
  Kamagra Oral Jelly100mg100 Haplar + 20 Bonus00

  Başa dönüş

  Dozaj ve yön
  Kamagra Jel Fiyat cinsel aktiviteden yaklaşık 1 saat önce ihtiyaç duyulduğunda, Kamagra Jelly'i günde bir kez daha almayın.
  Yüksek yağlı bir yemek, bu ilacın etkisinin zamanını geciktirebilir.
  Sildenafil ile tedavi edilirken greyfurt yememeye veya greyfurt suyu içmemeye çalışın.

  Önlemler
  Kamagra Oral Jeli almaya başlamadan önce, alerjiniz varsa doktorunuza veya eczacınıza veya başka alerjiniz varsa söyleyin.
  Yaşlı insanlar ilacın yan etkilerine daha duyarlı olabilir.

  Kontrendikasyonlar
  Kamagra Jelly, iktidarsızlığı tedavi etmek veya göğüs ağrısı veya kalp problemleri için bir nitrat ilacı kullanmak üzere başka bir ilacı alan hastalarda kontrendikedir.
  Bu ilaç, kadınların ve çocukların yanı sıra tabletin herhangi bir bileşenine karşı bilinen aşırı duyarlılığı olan hastalarda alınmamalıdır.

  Olası yan etkisi
  Kamagra Jelly Yorumlari veya Kamagra 100 mg en sık görülen yan etkiler baş ağrısı, ateş basması, mide ekşimesi, mide rahatsızlığı, burun tıkanıklığı, baş dönmesi, baş dönmesi veya ishal vardır.
  Bu ilaca ciddi bir alerjik reaksiyon çok nadirdir, ancak ortaya çıkarsa acil tıbbi yardım alın.
  Bu ilacı kullanan pek çok insanın ciddi yan etkileri yoktur.
  Yukarıda listelenen herhangi bir yan etki fark ederseniz, doktorunuza veya eczacınıza başvurun.

  İlaç etkileşimi
  iktidarsızlık için, diğer ilaçlar, alfa-bloker ilaçlar, yüksek tansiyon ilaçları, vs. Bu ilaç nitratlar ve "çıtçıtlar" amil veya bütil nitrit ihtiva eden adı dinlenme ilaçlarla kullanılmamalıdır
  Daha fazla bilgi için doktorunuza veya eczacınıza danışın.

  Cevapsız doz
  Kamagra Jelly gerektiği gibi kullanılır, bu yüzden bir dozlama programında olma ihtimaliniz yoktur.

  aşırı doz
  Eğer bu ilaçtan çok fazla hemen acil tıbbi yardım isteyin kullanmış düşünüyorsanız. aşırı doz semptomları genellikle göğüs ağrısı, mide bulantısı, düzensiz kalp atışı ve duygu ışık başlı veya bayılma.

  depolama
  . Banyoda bunları saklamayın. Işıktan ve nemden 68-77 derece F (20-25 ° C) arasında oda sıcaklığında İlaçlarınızı Mağaza çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı bir yerde tüm ilaçları tutun.

  feragat
  Biz her yöne kapsamaz ilaçlar, olası ilaç entegrasyonlar veya önlemleri hakkında sadece genel bilgi sağlar. Sahasında Bilgi kendine tedavi ve kendini tanı için kullanılamaz. Belirli bir hasta için Аnу özel talimatları sağlık ile kararlaştırılmalıdır İçerdiği bilgi ve hataları tavsiye ettik, bu sitede yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılması sonucunda doğrudan, dolaylı, özel veya diğer dolaylı zararlardan sorumlu değiliz. Ayrıca kendi kendine tedavi sonuçları için.


  Blog Kategorileri
  Blog Sayfaları