Genel Zyban


 • Generic Strattera
 • Jenerik Zyban, jenerik bir ilaçtır ve Zyban, Aplenzin, Budeprion, Wellbutrin ve Zyban Advantage Pack gibi farklı markalı versiyonlarda mevcuttur. Jenerik Zyban genellikle 150 mg'da mevcuttur. Sözlü olarak alınacak bir tablet ve uzatılmış salım veya sürekli salimli bir tablet içinde gelir. Ancak, bu hap hakkında doktordan ön görüşme yapılması önerilir ve tavsiye edilir. Böylece Jenerik Zyban hapı kolayca online magical Zyban, çevrimiçi Jenerik Zyban, Jenerik Zyban online ve daha birçok satın almak gibi çevrimiçi mağazalar aracılığıyla elde edilebilir.

  Privacy

  Genel Zyban 150mg

  Ürün DOZAJ MİKTARI Başına Fiyat Sipariş
  Genel Zyban150mg60 Pcs00
  Genel Zyban150mg90 Pcs00
  Genel Zyban150mg120 Pcs00
  Genel Zyban150mg180 Pcs00
  Genel Zyban150mg270 Pcs00
  Genel Zyban150mg360 Pcs00

  Başa dönüş

  Jenerik Zyban sigarayı bırakmada nasıl yardımcı olur?
  Sigara içmenin alışkanlığı, dinamik aktif bileşen Bupropion HCL'nin varlığı nedeniyle Jenerik Zyban'ın tüketimi ile azalır. İnsanların sigarayı bırakmalarına yardımcı olmak için nörotransmitter seviyesinde çalışır. Jenerik Zyban'ın tam olarak çalışması tam olarak anlaşılmamış olsa da, Bupropion HCL'nin beyindeki nörotransmitterleri etkilediği bilinmektedir. Nörotransmitterler sinir hücreleri arasındaki mesajları ileten sinir hücrelerindeki kimyasallardır. Basitçe söylemek gerekirse, Bupropion, sık sık sigara içme isteğini azaltmak için nörotransmiterler üzerinde çalışır. Bu sayede sigara içmenin tıkanması kişinin içinde azalır ve bu da kişinin sigara alışkanlıklarını kontrol etmesinde yardımcı olur. Daha etkili sonuçlar için Bupropion, motivasyon destek teknikleriyle birlikte kullanılır.

  Ayrıca Zyban 150 mg alırken, kullanıcıların aile ve arkadaşlarının yardım ve desteğini almak için gereklidir. Her türlü ahlaki destek, sigara alışkanlığına karşı başarı şansını artıracaktır. Jenerik Zyban'ın en çok tavsiye edilen başlangıç ​​dozu 150 mg'dır ve sadece doktora danışılarak alınması önerilmektedir.

  Jenerik Zyban kullanırken alınacak önlemler / güvenlik
  Yaşlılara Generic Zyban'ın (Bupropion) alınmasından önce doktora önceden danışmaları tavsiye edilir.
  Jenerik Zyban'ın aşırı miktarda alınması (doktorun önerdiği gibi) sağlık üzerinde kötü bir etkiye sahip olabilir. Bunun nedeni kimyasal bileşeninin vücudun diğer kısımlarını etkilemesidir.
  Hamile ve emziren kadınlar Generic Zyban'ı almadan önce doktora başvurmalıdır
  Bu ilacın diğer ilaçlar ile eşzamanlı kullanımı doktor onayı gerektirir. Bu nedenle Jenerik Zyban ilacı tüketiminden önce doktordan bir tavsiye almak şiddetle tavsiye edilir.

  Jenerik Zyban'ın alımı ile ilgili uyarılar
  Zyban Antidepresan Mı'nın aşırı tüketimi, sağlığa çok zararlı olduğu için kullanılmamalı ve alımı aşırı ise sinir sisteminizi olumsuz yönde etkileyebilir.
  Jenerik Zyban'ı alırken kullanıcının aşırı miktarda kafein alması durumunda nöbetler kişi tarafından deneyimlenebilir.
  Çocuklar ve adolesanların Jenerik Zyban ilacını kullanmaları kesinlikle yasaklanmıştır, çünkü etkileri bu tür hastalarda bazı komplikasyonlara neden olabilir.
  Eğer izokarboksazid, fenelzin, tranilsipromin, pargilin, selegilin, furazolidon gibi bir monoamin oksidaz inhibitörü (MAOI) alıyorsanız, lütfen Jenerik Zyban haplarını kullanmayın.
  Bu ilaç, ailede akıl hastalığı veya intihar öyküsü olan kişiler tarafından kesinlikle alınmamaktadır. Kullanmak istiyorlarsa, lütfen bunu yapmadan önce doktora danışın.


  Blog Kategorileri
  Blog Sayfaları