Lovegra Womenra


 • Generic Strattera
 • Lovegra aktif maddesi olarak sildenafil sitrat içerir. Bu ajanın, kadınlarda pelvik bölgeye kan akışını arttırdığı bilinmektedir. Sildenafil sitrat, FDA tarafından cinsel işlev bozukluğunun tedavisi için güvenli ve etkili bir şekilde onaylanmış kanıtlanmış bir vazodilatatördür.

  Privacy

  Lovegra Womenra 100mg

  Ürün DOZAJ MİKTARI Başına Fiyat Sipariş
  Lovegra Womenra100mg16 Haplar + 4 Bonus00
  Lovegra Womenra100mg22 Haplar + 8 Bonus00
  Lovegra Womenra100mg48 Haplar + 12 Bonus00
  Lovegra Womenra100mg70 Haplar + 20 Bonus00
  Lovegra Womenra100mg100 Haplar + 20 Bonus00
  Lovegra Womenra100mg150 Haplar + 30 Bonus00
  Lovegra Womenra100mg230 Haplar + 40 Bonus00
  Lovegra Womenra100mg300 Haplar + 60 Bonus00

  Başa dönüş

  Eylem Mekanizması
  Lovegra Hap'ın tüketiminde, hafif diyetle birlikte midede sindirilir. Sindirilmiş gıda yoluyla, kan akışına ulaşır, böylelikle etkilenen bölgeye yani pelvis bölgesine ulaşabilir. Bunun temel bileşeni bir PDE5 inhibitörü olan bir sildenafil sitrattır. PDE5, cGMP üretimini inhibe ederek pelvik bölgeye kan verilmesini azalttığı bilinen bir enzimdir. Lovegra, dişi üreme organına kan akışını arttırdığı bilinen bir PDE5 inhibitörü olarak görev yapar. Kadınların cinsel işlev bozukluğundan geçmesinin başlıca nedenlerinden biri, kadın üreme organını kurutan pelvik bölgeye kan verilmesini azaltmaktadır. Lovegra, kadının kadınlığını en iyi şekilde geçirmesini sağlar.

  Yönetim Şekli ve Lovegra Dozajı
  Bir kadının yumuşak yanını betimleyen, kadınsı pembe renkte Lovegra mevcuttur. Tercihen hafif bir yemekten sonra su yardımı ile yutulmalıdır. Hafif yemek, hızlı bir şekilde Lovegra sindirimini ve hızlı hareket etmesini sağlar. Bu bir reçeteli ilaçtır ve bu ilacın ideal önerilen dozu 100 mg'dır.

  Medikal olarak, kadına, sevginin herhangi bir formuna girmeden 20 dakika önce bu ilaca sahip olmanız önerilir. Bu ilacın etkileri neredeyse 4 ila 6 saat sürmektedir, bu da kadına bol zamanın bir kereden fazla sevip olmasını sağlamaktadır. 24 saat içinde sadece bir hap Lovegra alınmalıdır. Bu süre içinde bir dozun tekrarlanması ciddi yan etkilere neden olabilir.

  Lovegra'nın ihtiyati tedbirleri
  Alerji dikkat edin
  Genel bir notta, Lovegra'nın etkileri herhangi bir şiddetli reaksiyona neden olmaz, ancak ihtiyati tedbir olarak, insanlar her tür alerjiyi test etmelidir. Bir reaksiyon durumunda, kullanımını durdurun ve bir doktora danışın.

  Hafif bir yemek yeyin
  Bu ilaçla yapılacak en iyi şey, almadan önce hafif bir öğün almak olacaktır. Hafif bir yemek hızlı sindirim ve zamanında hareket sağlar. Yağlı bir öğün sindirmek için daha uzun sürer ve bunun bir sonucu olarak, Lovegra eylemi gecikebilir. Ayrıca, ağır bir mide, aşk yapma sürecini çok zorlaştırabilir.

  Ağır görevlerden kaçının
  Diğer cinsel işlev bozukluğu ilaçları gibi, Lovegra da kadınların dikkatini çekemeyeceği için baş dönmesine veya uyuşukluğa neden olabilir. Bu yüzden araba kullanmak veya karmaşık makineler kullanmaktan kaçınılmalıdır. Bir süre bekleyin, böylece bu ilacın etkileri aşınır ve ardından bu görevleri gerçekleştirin.

  Alkol tüketiminden kaçının
  Lovegra'nın etkisini azaltmak ve geciktirmek için söylendiği gibi bu ilaçla birlikte alkol tüketilmemelidir. Bazı durumlarda, kadınlar ayrıca baş dönmesi ve uyuşukluk rapor edebilir.

  Lovegra'nın Ortak Yan etkisi
  Lovegra'nın yan etkileri genellikle yaygındır ve zamanla azalabilir. En yaygın yan etkilerden bazıları şunlardır:

  Baş ağrısı
  Bulanık Görüş
  Mide bulantısı ve kusma
  Hazımsızlık
  Gevşek dışkı veya gevşek bağırsak hareketleri
  Letarji
  sersemleme

  Lovegra'nın Ağır Yan Etkileri
  Bununla birlikte, çok nadir durumlarda bazı ciddi yan etkiler nedeniyle yaşanabilir. Bunlardan bazıları şunlardır:

  Artan Kalp atımları
  Kalp DURMASI
  Düzensiz ve ağrılı solunum

  Not: Lovegra'nın yukarıda belirtilen akut veya şiddetli yan etkilerinden herhangi biri meydana gelirse, kadınlar kullanmaya devam etmeli ve doktora başvurmalıdır.

  Lovegra Hakkında Ek Bilgi
  Lovegra Türkiye, sadece bir doktora danıştıktan sonra alınması gereken reçeteli bir ilaçtır. Ayrıca, kadınlar reçete edilen doza tutunmalı ve asla dozu kendi başına arttırmaya çalışmamalıdır.

  Kalp rahatsızlığı, karaciğer hastalığı, böbrek sorunu gibi rahatsızlıklara maruz kalan cinsel işlev bozukluğu kurbanları da, tüketmeye başlamadan önce tıbbi müdahaleye başvururlar.

  Cinsel işlev bozukluğu teşhisi konduğunda, Lovegra'yı tüketmeyin. Rekreasyon amaçlı kullanılması gereken karşı ilaç değildir.


  Blog Kategorileri
  Blog Sayfaları